2)   Zpráva vedoucího ligy

Vypracoval: Mgr. Klička Petr

Loňská sezóna byla ovlivněna koronavirem stejně jako všechny ostatní sportovní soutěže. Během sezóny došlo k několika změnám, soutěže se přesouvaly, rušily, obnovovaly a znovu rušily, a takto pořád dokola. Přes vstřícnost pořadatelů a ohleduplnost týmů se nakonec uskutečnilo osm soutěží OLS. Naše družstvo se zúčastnilo šesti soutěží, když nucené karantény zasahovaly i do našeho týmu. Všechny postupové soutěže byly v roce 2020 zrušeny.

Vrátíme-li se zpět k lize, tak naše družstvo získalo celkem 4 body. Ty nám stačili až na 40. místo. Nejlepší čas 19,21s kluci zaběhli hned na první soutěži v Hartmanicích a obsadili 20. místo. Nejlepšího umístění naopak dosáhli na poslední soutěži v Květné, kde s časem 23,05s bodovali na 18. místě. Toto byl jejich nejhorší platný čas v sezóně, ale na těžké trati za něj získali nejvíce bodů.

Do letošního roku si všichni přejeme, aby se situace ohledně koronaviru zlepšila a mohla se naše družstva účastnit soutěží včetně těch postupových. Oproti uplynulé sezóně potřebujeme zlepšit tréninkovou morálku, se kterou snad přijdou i lepší časy.


Kontakt

SHČMS
Sbor dobrovolných hasičů Osík
569 67 Osík 240
Ohlášení požáru i jiné události na tel.číslech 150 nebo 112

Také nás můžete sledovat na Facebooku.