V Koryčanech se rozloučili s prvním dobrovolným hasičem, který zemřel při výbuchu rodinného domu

Ve středu 22. září 2021 se v kostele svatého Vavřince v Koryčanech uskutečnil pohřeb jednoho z dobrovolných hasičů, kteří zahynuli 15. září při výbuchu rodinného domu v Koryčanech.

Na poslední cestě jej doprovodily desítky hasičů z jednotek z okolních obcích i kolegové ze sousedního Jihomoravského kraje, rodina, přátelé, obyvatelé Koryčan.

Přečtěte siV Koryčanech na Kroměřížsku došlo k výbuchu plynu v rodinném domě, zemřeli dva dobrovolní hasiči

Uctít jeho památku a vyjádřit soustrast pozůstalým přijeli také hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a předsedkyně sociálního výboru Zastupitelstva Zlínského kraje Alena Gajdůšková.

Poslední rozloučení s druhým hasičem jednotky Sboru dobrovolných hasičů Koryčany, který při zásahu zahynul, je naplánováno na sobotu.

Přečtěte siCharita Kroměříž, ve spolupráci s městem Koryčany, vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc lidem zasaženým výbuchem rodinného domku v Koryčanech