V sobotu 19.10.2013 se uskutečnil závod mladých hasičů. Také náš sbor vyslal svá želízka a to mladších a starších žáků.

Foto také v naši fotogalerii v záložce.

Kategorie Mladší

hlídka číslo 2 (Tomáš Flídr, Dominik Novák, Zuzana Nováková, Lukáš Havran,Šimon Girčák) se umístila na  9. místě  a hlídka č. 1 (Eliška Zölflová, Anna Vrabcová, Nela Jůzová, Michaela Prosecká, Jakub Souček) na 17 místě z celkového počtu 30  hlídek.

Celkové umístění v pořadí sborů - kategorie mladší za SDH Osík vybojovala krásné 8. místo z celkového počtu 19 sborů.

Kategorie Starší

hlídka číslo 2 (Kateřina Vrabcová, Patrik Kalibán, Vojtěch Vopršal, Martin Pinc, Daniel Krutina) se umístila na 24 místě  a hlídka číslo 1 (Zuzana Vodehnalová, Marie Cupalová, Šarlota Zölflová, Tomáš Kotěra, Marek Girčák) na 27 místě z celkového počtu 37 hlídek.

Celkové umístění v pořadí sborů - kategorie starší za SDH Osík vybojovala 20. místo z celkového počtu 26 sborů.

Naši měli krásné výrazné dresy a hlavně nepřehlédnutelné. Skutečně byly dobře připraveni.

Všem patří gratulace a poděkování za reprezentaci našeho sboru. A držíme palce, aby se po úspěšném startu výsledky našich mladých hasičů dále jen zlepšovaly :-)

Také velké poděkování patří vedoucím těchto kolektivů a rodičům.