V pondělí 17.6.2013 proběhla v klubovně hasičské zbrojnice první schůzka mladých hasičů. Vedoucí Jana Andrlíková a Monika Kotěrová si pro nové mladé členy připravily pamětní list na tento den, čokoládové i ovocné bonbony, včetně nápoje. Michal Z. připravil promítání filmu o hasičském sportu. Na závěr si všichni mohli prohlédnout hasičskou zbrojnici, sednout si do hasičského auta, vyzkoušet jak je těžká hadice a také se společně vyfotili. Další schůzka se koná 24.6.2013 v pondělí. Veškeré informace o dění těchto mladých začínajících hasičů můžete sledovat v sekci "mladí hasiči". Pokud rodiče mají zájem získavat informace o činnosti dětí, můžou si poslat na mailovou adresu hasiciosik@email.cz svoji mailovou adresu. Budeme je informovat o veškeré činnosti dětí.