Od nepaměti hasiči pomáhají lidem při katastrofách, ohních, povodních. Jsou to lidé, kteří dávají v sázku i své životy a především svoje zdraví a svůj volný čas. Ale u nás v Osíku se najdou lidé, kteří hasičům chtějí škodit. V brzkých ranních nedělních hodinách, přibližně v 1,35 hodin , zaznamenala umístěná fotopast na hasičském cvičišti jak opilí vejlupci škodí právě hasičům. Převrátili  překážku a tuto se snažili vhodit do řeky. Dále zcizili označení plynovodu a tak ohrozili případné poškození plynu.

Jelikož fotopast tyto hochy zaznamenala, žádáme je, aby přišli a označení plynovodu vrátili a zajistili opravu poškozené překážky. V případě, že tak neučiní, předáme fotografie Policii ČR. Navíc zveřejníme jejich jména.

Proč ????