Zdravíme všechny příznivce hasičů a především našeho sboru.

Chceme tímto požádat ty, kteří mají možnost nám finančně pomoci. V roce 2013 se naše jednotka zapojila do soutěže požární sport. Jde především o naši mládež nad 15 let - dorost. Tyto sportovce potřebujeme vybavit potřebným sportovním oblečením. Pokud by někdo z Vás mohl věnovat finanční částku na tuto dobrou věc, je možné uzavřít dohodu o sponzorském daru, který si budete moci odečíst od Vašeho daňového základu a snížíte si tím odvod daní ze mzdy nebo z podnikatelského příjmu.

Také nám pomůžete, když si uzavřete pojistnou smlouvu u Hasičské vzájemné pojišťovny a zmíníte náš sbor dobrovolných hasičů. Pokud by měl někdo z Vás zájem konzultace o novém pojistném majetku či vozidel, je tuto možno dohodnout na 30.března 2013, kdy náš sbor navštíví ředitel Hasičské vzájemné pojišťovny Žďár nad Sázavou.

Děkujeme - sbor dobrovolných hasičů

I my se snažíme pomáhat :

- finanční pomoc i materiálová pomoc naší člence                                                                                                           -- pravidelná sbírka "Květinový den" na boj proti rakovině                                                                                                


Kontakt

SHČMS
Sbor dobrovolných hasičů Osík
569 67 Osík 240
Ohlášení požáru i jiné události na tel.číslech 150 nebo 112

Také nás můžete sledovat na Facebooku.