Po lize ve Velkých Opatovicích, které se zúčastnilo pouze družstvo kluků, kteří ovšem po chybě na béčkách body nezískali (Video 1, Video 2), se konalo 6. kolo okresní ligy v Nedvězím, kde se za náš sbor zúčastnilo družstvo kluků i družstvo žen.
První na řadu šli již tradičně kluci, kteří si vinou zranění z krajského kola museli půjčit pravého proudaře. Útok měli krásně rozběhnutý a na levém terči zaznamenali nejlepší letošní sestřik 18.81, ale na pravém terči byl velký prostřik a ten znamenal celkový čas 21.11 (Video 1, Video 2), který stačil na 13. místo a zisk 8 bodů.
Následovala kategorie žen, ve které si naše holky zlepšily osobní rekord. Ten si posunuly na hodnotu 21.56, na levém terči 20.86 (Video 1). Díky tomu to času obsadily 7. příčku.
Závodem v Nedvězím se liga posunula do své druhé poloviny, tedy se nám už pomalu blíží konec. Další příležitost vylepšit časy (18ka by klukům slušela, stejně jako holkám 20ka) bude již v sobotu 5.8., kdy se zúčastníme okresní ligy v Oldříši. Tento závod je noční, start kategorie mužů je naplánován na 21:00 a všichni fanoušci jsou zváni.

Kontakt

SHČMS
Sbor dobrovolných hasičů Osík
569 67 Osík 240
Ohlášení požáru i jiné události na tel.číslech 150 nebo 112

Také nás můžete sledovat na Facebooku.