Po vynechání(!!) dvou závodů OLS jsme se zúčastnili 7. závodu okresní ligy v nedaleké Desné. Za pěkného počasí od naší hasičárny vyrazilo družstvo mužů a letos poprvé i žen. Družstvo mužů se přihlásilo i do soutěže veteránů. První na řadu přišla kategorie muži. Požární útok našeho týmu byl dobře rozběhnut, kdy levý terč byl sestřelen v historicky nejlepším čase našeho sboru (20,92), ale celkový čas byl 27,58 s, který stačil na 19. místo. Po přestavbě tratě (zkrácení na 80m) následovaly kategorie veteránů a žen. A další historický okamžik pro náš sbor - první medailové umístění v OLS. Tento počin se povedl zásluhou veteránů, kteří s časem 21,25 s obsadili 3. místo. Děvčatům už se tolik nedařilo a bohužel svůj útok nedokončila a s neplatným pokusem skončila 11.

Zvýrazněné položky jsou povinné.