V sobotu 16.7.2011 jsme se účastnili Okresní soutěže v požárním sportu v Kamenci. Za náš sbor reprezentovali: Klička Petr, Krutina Jan, Krutina Lukáš, Knettig Lukáš, Knettig Zdeněk, Štěpánek Petr, Kalibán Radim, Vomáčka Lukáš, Cupal Vlastimil. V jednotlivcích tyto výsledky :30.místo Krutina Jan 20,40 vteřin, 51.místo Klička Petr, který si druhým pokusem vylepšil čas na 23,78 vteřin, 56.místo Knettig Lukáš, 24,73 vteřin, 58.místo Krutina Lukáš 25,15 vteřin, 62 místo Kalibán Radim 26,94, celkem běželo 68 závodníků. V jednotlivcích celkově na 11.místě. Zde nám stále dělá problém připojení rotaxů na rozdělovač. Ve štafetě jsme se umístili na 9.místě, což nám stále dávalo naději na dobré umístění před závěrečnou disciplínou požárním útokem. Zde jsme bohužel vyhořeli a skončili na 11.místě. Důvodem bylo nepřipojení hadice "C" na rozdělovač a značné zdržení. Celkově jsme se umístili z 12 na 11.místě. Takže předposlední. Kluci nasbírali hodně zkušenosti, hodně znalostí a poznali jak běhají ostatní a co je třeba vylepšit. Sbor  děkuje za slušnou reprezentaci našeho sboru a naši obce. Horší výsledky také mohli vzniknout tím, že naši museli opakovat štafetu 3x, jelikož se vždy při běhu zastavil čas a museli jsme opakovat a tím jsme se již značně vyčerpali. Ale to není výmluva. Takže se už těšíme na Desnou, kde bude pouze požární útok.

Výsledky od prvního místa celkově: Široký Důl, Desná, Svojanov, Sádek, Jevíčko, Dlouhá Loučka , Opatov, Malíkov, Hartinkov, Rychnov na Moravě, Osík, Příluka. Podrobnější údaje v záložce "Ke ztažení".

Mrzí nás, že za náš okrsek se této soutěže neúčastnila děvčata z Pohodlí, které postupovaly z okrsku z prvního místo. Jak jsme vypozorovali, určitě by naše ženy na dobré výsledky v Kamenci stačily. Více fotek také můžete vidět na facebook  "Hasiči Osík".

Takto běhá okresní přeborník v jendotlivcích, dokázal vylepšit rekord dráhy v Kamenci 2011  http://www.youtube.com/watch?v=2U0b7G-fUuI


Kontakt

SHČMS
Sbor dobrovolných hasičů Osík
569 67 Osík 240
Ohlášení požáru i jiné události na tel.číslech 150 nebo 112

Také nás můžete sledovat na Facebooku.