V následujícím příspěvku se krátce vrátíme k okresnímu a krajskému kolu v PS 2018. 

Okresní kolo se v letošním roce konalo v Dlouhé Loučce a pro náš sbor bylo velmi úspěšné! Ve štafetách kluci zabojovali a obsadili krásné 3. místo, děvčatům se vedlo o něco méně a skončila na místě sedmém. Druhou disciplínou byli jednotlivci, respektive jednotlivkyně a zde kluci obsadili místo páté a děvčata skončila šestá. Před poslední disciplínu měli kluci šanci zabojovat o postup do krajského kola a to se jim povedlo! V požárním útoku sestříkli terče v čase 22.88, obsadili 3. místo, které obsadili i v celkovém součtu a mohli se radovat z postupu. Děvčatům se útok tolik nevydařil, a po osmé příčce v této disciplíně se děvčata celkově umístila na 7. pozici.

Video: Holky

          Kluci

Týden po okresním kole si kluci mohli užít krajské kolo v Litomyšli. Bojovali ze všech sil, ale na nejlepší už to nestačilo. Ve štafetě obsadili kluci páté místo. Minimálně o toto místo chtěli zabojovat i v jednotlivcích, ale to se bohužel nepodařilo a obsadili místo sedmé (ztráta na páté místo byla ovšem pouze 7 desetin). Za zmínku tady stojí čas Filipa, který protnul cílovou pásku v čase 18.83 a obsadil 23. místo mezi všemi závodníky. V útoku chtěli kluci co nejlépe vylepšit svoje umístění, bohužel útok se jim příliš nevydařil i vinnou silného větru a obsadili místo šesté a toto místo obsadili i v celkovém součtu.

Video: Kluci

V sekci ke stažení jsou přidány kompletní výsledky z obou těchto soutěží. Během následujícíh dnů přidáme několik fotografií z těchto soutěží.


Kontakt

SHČMS
Sbor dobrovolných hasičů Osík
569 67 Osík 240
Ohlášení požáru i jiné události na tel.číslech 150 nebo 112

Také nás můžete sledovat na Facebooku.