19. srpna 2011 - MČR v PS OSTRAVA - Desenské ženy 6.místo

Ženy z Desné prefektně reprezentovaly pardubický kraj na společném MČR SDH a HZS v PS konaném v Ostravě ve dnech 19.-21. 2011 v Ostravě. Po plně sportovně nabitých dnech děvčata  skončily na 6.místě v celorepublikové konkurenci 13 krajů. Po 9 letech opět ukázaly, že se na Desné běhá na špičkové úrovni. K pěknému umístění nám pomohly dvě nejrychlejší děvčata  pardubického kraje Andrea Hrouzková (Štěpánov) a Markéta Marková (Dolní Čermná) - holky díky! Gratulace patří i reprezetantům pardubického kraje v mužské kategorii - kluci ze Širokého Dolu jsou mistři ČR v požárním sportu! Profíkům z HZS pardubikého kraje, se kterými běhal Lukáš Flach, se smůla lepila na paty, pobrali celkové 13. místo.