DOBROVOLNÍ HASIČI ZAPOJENI. BUDOU MÍT SMĚNY VE SKLADECH. POJEDEME REŽIM 24/7. V sídle krajského úřadu Pardubický kraj včera proběhla veledůležitá schůzka. Požádal jsem starostu starostu Krajského sdružení hasičů (SH ČMS) Josef Bidmon a starosty okresu Svitavy Jan Soural, Ústí nad Orlicí Jan Růžička, Pardubice Bohuslav Cerman a Chrudim Miroslava Kunharta o spolupráci v rámci zásobovacího systému. Potřebujeme posílit sklady, kde jsou dosud pouze skladníci naší společnosti Nemoc...nice Pardubického kraje. Kraje poprvé za dvacet plní klíčovou roli při zásobování. A bez spolupráce s dobrovolnými hasiči se nyní neobejdeme. Jsem moc rád, že jsme domluvili režim 24/7 po celý týden tj. NONSTOP při fyzické pomoci na zásobovacích skladech a meziskladech, a také při rozvozu materiálu. Začínáme sobotou. Již jsem obdržel rozpis služeb za jednotlivá OSH. Jednotky sborů dobrovolných hasičů nám pomohou vždy v režimu směna na místě + pohotovost na telefon.
Nejen profesionální hasiči, ale i dobrovolní jsou velmi disciplinovanou organizací. Proto je na ně vžd spoleh. Při jakékoliv mimořádné události či krizi.
CHLAPI Z SDH MOCE DĚKUJI!
A speciální poděkování patří také Hana Stará.
Převzato od Martina Netolického -hejtmana.