V sobotu 13. 6. 2011 se naše družstvo žen a dvě družstva mužů zúčastnili soutěže O pohár starosty obce Desná. Tato soutěž je součástí okresní hasičské ligy Svitavska. Tento den se nám příliš nevedlo. Jako šestí v pořadí nastoupil ke svému pokusu tým mužů "A", kteří útok po zaváhání při rozbalování hadic nedokončili (nedostříkli na terče), stejně jako dva týmy tohoto poháru a zároveň obsadili 18 - 20. místo. Později přišlo na řadu družstvo mužů "B", kteří předvedli velmi solidní výkon, ale v nabité konkurenci jejich čas lehce přes 26 vteřin (26,35) obsadili 14. místo a získali 7 bodů do tabulky OHL Svitavska. Ženy si vybraly při svém pokusu i trochu smůly. Jejich výsledný čas 49,19 velmi zaostává za jejich možnostmi a tím pádem obsadily 9. místo a získali 2 body.

Zvýrazněné položky jsou povinné.