Sbor ze Smržovky uspěl v anketě Dobrovolní hasiči roku 2020

Sbor dobrovolných hasičů ze Smržovky uspěl v anketě Dobrovolní hasiči roku 2020. Záznam ze ceremoniálu, který se uskutečnil na konci loňského roku, můžete vidět na webu České televize (odkaz na záznam pořadu). Odborná porota ocenila padesát jednotek a sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky za profesionálně provedené zásahy a preventivní a společensky prospěšnou činnost.
Odměnu 80 tisíc korun získal SDH Smržovka, který ve východní divizi vyhráli kategorii jednotka sboru dobrovolných hasičů obce. V kategorii hasičský sbor byli pátí. „Dovolte nám ještě jednou poděkovat všem za váš hlas. Víc než 700 lidí si našlo chvíli aby nás podpořila a toho si neskutečně ceníme. Gratulujeme i všem ostatním, kteří se v anketě umístili a to nejen na stupních vítězů, ale došli až do finále,“ napsali smržovští hasiči na svém facebookovém profilu.

Autor: Jiří Bezděk