V sobotu 12. 9. 2015 se konalo 9. kolo ligy v Jevíčku. Liga se zde konala poprvé a našemu družstvu se příliš nedařilo. Po chybě levého proudaře na základně, musela být pomalejší voda a to zapříčinilo čas 22,48 s. Díky tomu, že chybovala i další družstva, stačil tento čas na 15. místo a 6 bodů do tabulky, ve které jsme se posunuli na průběžné 15. místo se součtem 44 bodů (v minulé sezoně jsme po všech soutěžích měli 42 bodů!). A navíc tato soutěž se nám vryla do paměti také tím, že je to první soutěž bez požité kapky alkoholu!

Jevíčko 22,48 - kamera 1
kamera 2

O týden později se konal předposlední závod ve Zderazi. A nám se podařilo vrátit do zaběhnutých kolejí, a to jak z hlediska letošních časů, tak i alkoholu. Na start jsme šli jako předposlední tým a podařilo se nám zaběhnout náš druhý nejlepší čas 19,95 s. S tímto časem jsme obsadili 12. místo a připsali si dalších 9 bodů do tabulky. Podle neoficiálních propočtů se nám podařilo udržet 15. místo, které budeme složitě hájit v posledním kole v Sádku. Ve Zderazi se koná rozstřel podobně jako v Desné. Do tohoto rozstřelu jsme se díky odjetí dvou týmů dostali z poslední postupové pozice a v prvním kole jsme tedy narazili na vítěze zakládního kola, kterým se stali hasiči z Širokého Dolu s časem 17,14 s. Věděli jsme, že moc šancí na postup nemáme a chtěli jsme si druhý útok na dvě hadice B užít. Útok se nám poměrně vydařil, ale už na trati jsme pár metrů ztráceli a i vodu jsme měli pomalejší, takže to skončilo poměrně výraznou porážkou.

Zderaz 19,95
Zderaz rozstřel

Zvýrazněné položky jsou povinné.